Zlevněné zboží Maska potápěčská šnorchlovací dospělá vel.L/XL do vody celoobličejová 2 barvy

Maska potápěčská šnorchlovací dospělá vel.L/XL do vody celoobličejová 2 barvy - 26% sleva


Maska potápěčská šnorchlovací dospělá vel.L/XL do vody celoobličejová 2 barvy
533,- Kč

Původní cena: 720,- Kč


Maska potápěčská šnorchlovací dospělá vel.L/XL do vody celoobličejová 2 barvy z kategorie -lolo hračky, se slevou kupte přes Sleva123.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Lolo Hračky a budete spokojení s dodaným Maska potápěčská šnorchlovací dospělá vel.L/XL do vody celoobličejová 2 barvy .

*** Tato nová revoluční celoobličejová maska na potápění do vody, nabízí naprosto nové možnosti a spousty zážitků. Díky těmto maskám poznáte vodní svět z úplně jiného pohledu. Tato celoobličejová maska Vám rozšíří obzory při šnorchlování nebo potápění v menších hloubkách. Konstrukce perfektní pro ty, jenž nemají rádi běžné tradiční brýle v setu se... šnorchlem. Skvělé, moderní, designově originální řešení! Maska ve dvou barevných variantách. Baleno v síťce. Rozměry balení (š v h): Rozměry výrobku (š v h): Materiál: Barevné varianty: modrošedá, modrobílá Cena je uvedena za 1 kus výrobku Výrobek je určen pro dospělé Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Sdílejte obsah s přáteli

Podívejte se na zlevněné podobné kusy jako je Maska potápěčská šnorchlovací dospělá vel.L/XL do vody celoobličejová 2 barvy